HTT50A-TPR-BLM-B0-H5-CH-V5
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
HTT50A-TPR-BLM-B0-H5-CH-V5
Manufacturer
Matrix Orbital
Description
GRAPHIC TFT HDMI RGB 5.0V FULL C
Stock
2
In Stock :
2
Manufacturer :
Matrix Orbital
Product Category :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Background Color :
Black
Display Mode :
Transmissive
Diagonal Screen Size :
5 127.00mm
Factory Lead Time :
4 Weeks
Dot Pitch :
0.14mm Wx0.14mm H
Touchscreen :
Resistive
Published :
2017
Interface :
HDMI
Viewing Area :
110.70mm W x 67.40mm H
Display Type :
TFT - Color
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Dot Pixels :
800 x 480 (WVGA)
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Matrix Orbital HTT50A-TPR-BLM-B0-H5-CH-V5
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    COMMUNICATION/POWER CABLE
    CABLE MINI USB INTERNAL
    CABLE DB9 TO FLOPPY HEADER
    POWER CABLE 12V
    POWER CABLE 5V