HTS05232004KKA20
Mfr.Part #
HTS05232004KKA20
Power Rating :
1W
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Length :
23mm
Resistance :
2MOhm
Diameter :
4.5mm
Tolerance :
10%
Mount :
Through Hole
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Packaging :
Tape and Box (TB)
Datasheets
HTS05232004KKA20
Vishay / Sfernice HTS05232004KKA20
Through Hole 2MOhm, Thick Film,