HTS00683305JKB15
Mfr.Part #
HTS00683305JKB15
Length :
14mm
Power Rating :
1W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Diameter :
3.5mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
5%
Resistance :
33mOhm
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Datasheets
HTS00683305JKB15
Vishay / Sfernice HTS00683305JKB15
Through Hole 33MOhm, Thick Film,