HTS00631006DKB17
Mfr.Part #
HTS00631006DKB17
Length :
8.5mm
Diameter :
2.2mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
0.5%
Resistance :
100MOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
HTS00631006DKB17
Vishay / Sfernice HTS00631006DKB17
Through Hole 100MOhm, Thick Film,