HTS00583014FPB17
Mfr.Part #
HTS00583014FPB17
Tolerance :
1%
Diameter :
1.6mm
Length :
7mm
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Resistance :
3.01MOhm
Datasheets
HTS00583014FPB17
Vishay / Sfernice HTS00583014FPB17
Through Hole 3.01MOhm, Thick Film,