HTS00582325FKB17
Mfr.Part #
HTS00582325FKB17
Tolerance :
1%
Diameter :
1.6mm
Length :
7mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Resistance :
23.2MOhm
Datasheets
HTS00582325FKB17
Vishay / Sfernice HTS00582325FKB17
Through Hole 23.2MOhm, Thick Film,