HTS00581825FPB17
Mfr.Part #
HTS00581825FPB17
Length :
7mm
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Diameter :
1.6mm
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Tolerance :
1%
Radiation Hardening :
No
Resistance :
18.2mOhm
Datasheets
HTS00581825FPB17
Vishay / Sfernice HTS00581825FPB17
Through Hole 18.2MOhm, Thick Film,