H4113KBCA
Mfr.Part #
H4113KBCA
Description
RES 113K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Tolerance :
±0.1%
Published :
Factory Lead Time :
14 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Size / Dimension :
0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Resistance :
113kOhm
Datasheets
H4113KBCA
TE Connectivity AMP Connectors H4113KBCA
113kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,