GS25E48-P1J
Mfr.Part #
GS25E48-P1J
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER EU
Width :
54mm
Approval Agency :
EN, TUV
Number of Outputs :
1
Depth :
33mm
Voltage - Output 1 :
48V
Polarity :
Positive
Max Output Power :
25W
Current - Output 1 :
520mA
Cable Length :
1.83m
Output Type :
FIXED
Number of Pins :
2
Max Output Current :
520mA
Weight :
210g
Mount :
Plug-In
Max Operating Temperature :
50°C
Output Voltage :
48V
Efficiency :
87 %
Length :
79mm
Min Operating Temperature :
0°C
Output Current :
520mA