GS25E24-P1J
Mfr.Part #
GS25E24-P1J
Description
AC/DC WALL MNT ADAPTER EU
Voltage - Output 1 :
24V
Max Output Current :
1.04A
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
12 Weeks
Min Operating Temperature :
0°C
Width :
54mm
Max Output Power :
25W
Output Current :
1.04A
Weight :
210g
Approval Agency :
EN, TUV
Output Voltage :
24V
Number of Pins :
2
Output Type :
FIXED
Cable Length :
1.83m
Depth :
33mm
Max Operating Temperature :
50°C
Length :
79mm
Efficiency :
85.5 %
Current - Output 1 :
1.04A