GS25E18-P1J
Mfr.Part #
GS25E18-P1J
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER EU
Width :
54mm
Min Operating Temperature :
0°C
Depth :
33mm
Output Current :
1.38A
Efficiency :
84.5 %
Current - Output 1 :
1.38A
Max Operating Temperature :
50°C
Weight :
210g
Cable Length :
1.83m
Max Output Power :
25W
Output Voltage :
18V
Max Output Current :
1.38A
Voltage - Output 1 :
18V
Length :
79mm