GS25E12-P1J
Mfr.Part #
GS25E12-P1J
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER EU
Output Current :
2.08A
Polarity :
Positive
Max Output Power :
25W
Min Operating Temperature :
0°C
Width :
54mm
Current - Output 1 :
2.08A
Output Power :
25W
Max Output Current :
2.08A
Number of Pins :
2
Approval Agency :
EN, TUV
Length :
79mm
Output Type :
FIXED
Depth :
54mm
Weight :
210g
Voltage - Output 1 :
12V
Cable Length :
1.23m
Output Voltage :
12V
Efficiency :
84.5 %
Mount :
Plug-In
Max Operating Temperature :
50°C