GS25B24-P1J
Mfr.Part #
GS25B24-P1J
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 25W
Product Category :
Max Input Current :
700mA
Max Output Power :
25W
Max Operating Temperature :
50°C
Height :
33.02mm
Min Operating Temperature :
0°C
Voltage - Output 1 :
24V
Cable Length :
1.83m
Width :
53.34mm
Current - Output 1 :
1.04A
Output Current :
1.04A
Output Voltage :
24V
Length :
79mm
Efficiency :
85 %
Max Output Current :
1.04A