GS25B18-P1J
Mfr.Part #
GS25B18-P1J
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 25W
Product Category :
Mount :
Desktop
Efficiency :
83 %
Output Voltage :
18V
Output Current :
1.38A
Voltage - Output 1 :
18V
Current - Output 1 :
1.38A
Polarity :
Positive
Max Operating Temperature :
50°C
Max Output Current :
1.38A
Max Output Power :
25W
Min Operating Temperature :
0°C
Length :
79mm