GRM033R61E392MA12D
Mfr.Part #
GRM033R61E392MA12D
Description
CAP CER 3900PF 25V X5R 0201
Ceramic Capacitors
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
Thickness (Max) :
0.013 0.33mm
Tolerance :
±20%
Capacitance :
3900pF
Case Code (Metric) :
Packaging :
Cut Tape (CT)
Size / Dimension :
0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
Voltage - Rated DC :
25V