GDB44SF225
Mfr.Part #
GDB44SF225
Description
DSUB 44 F GROM G CRIMP SS
D-Sub Connector Assemblies
Connector Type :
D SUBMINIATURE CONNECTOR
RoHS :
Details
Bulk
Subcategory :
D-Sub Connectors
Product Type :
High Density D-Sub Connectors
Base Product Number :
GDB44
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Brand :
Series :
Product Category :
D-Sub High Density Connectors
Datasheets
GDB44SF225
Introducing D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon GDB44SF225 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its GDB44SF225 pinout, GDB44SF225 datasheet PDF, GDB44SF225 amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon GDB44SF225 ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP