FZUYL7E7EANM018
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FZUYL7E7EANM018
Manufacturer
Panduit Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Fiber Optic Cables
Output :
CMOS
Spread Spectrum Bandwidth :
Product Status :
Active
Type :
XO (Standard)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Series :
SG-8101
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.051 (1.30mm)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Ratings :
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
55.338182 MHz
Function :
Standby (Power Down)
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability :
±15ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
1.1µA
Current - Supply (Max) :
6.8mA (Typ)