FSK-24.8A-8
Mfr.Part #
FSK-24.8A-8
Description
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 4.8"
Length - Exposed Ends :
0.125 3.18mm
Number of Conductors :
8
Length :
4.800 121.92mm
Pitch :
0.100 2.54mm