FSK-22A-10
Mfr.Part #
FSK-22A-10
Description
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2"
Stock
52
In Stock :
52
Length :
2.000 50.80mm
Factory Lead Time :
5 Weeks
Cable Type :
Flexstrip
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Termination Style :
Completely Exposed Wires on Both Sides
Number of Conductors :
10
Pitch :
0.100 2.54mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Length - Exposed Ends :
0.125 3.18mm