FPP145BH25238BJ1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FPP145BH25238BJ1
Manufacturer
Vishay
Description
CAP CER 2500PF 10KV R85
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
Packaging :
Bulk
Voltage - Rated :
10000V 10kV
Series :
FPP
Capacitance :
2500pF
Applications :
GENERAL PURPOSE
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
17 Weeks
Temperature Coefficient :
R85
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Tolerance :
±20%
Datasheets
FPP145BH25238BJ1
Vishay FPP145BH25238BJ1
FPP 2500pF 10000V 10kV Ceramic Capacitor ±20% R85