FN3270033
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FN3270033
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
CLOCK SAW OSCILLATOR SEAM7050 T&
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Mounting Feature :
Surface Mount
Supply Voltage :
3.3V
Factory Lead Time :
15 Weeks
Rise Time-Max :
7ns
Series :
SaRonix-eCera™ FN
Fall Time-Max :
7ns
Surface Mount :
yes
Type :
XO (Standard)
Supply Voltage-Min (Vsup) :
2.97V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
Output Load :
10 LS TTL, 15 pF
RoHS Status :
RoHS Compliant
Additional Feature :
STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR
Supply Voltage-Max (Vsup) :
3.63V
Operating Frequency :
32.7MHz