FLEXI-BNC-868
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FLEXI-BNC-868
Manufacturer
RF Solutions
Description
RF ANT 868MHZ WHIP STR BNC CONN
Manufacturer :
RF Solutions
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Whip, Straight
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
REACH SVHC :
No SVHC
Mounting Type :
Connector Mount
Factory Lead Time :
12 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Applications :
GENERAL PURPOSE
Frequency :
868MHz
Number of Bands :
1
Termination :
BNC
Published :
Datasheets
FLEXI-BNC-868
RF Solutions FLEXI-BNC-868
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount BNC General Purpose