FL2500047
- Mfr.Part #
- FL2500047
- Manufacturer
- Diodes Incorporated
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Datasheet
- Download
- Description
- CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
- Manufacturer :
- Diodes Incorporated
- Product Category :
- Crystals
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Type :
- MHz Crystal
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- 1 (Unlimited)
- Pbfree Code :
- yes
- Operating Frequency :
- 25MHz
- Mount :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Packaging :
- Tape and Reel (TR)
- Frequency :
- 25MHz
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60Ohm
- Series :
- SaRonix-eCera™ FL
- Factory Lead Time :
- 15 Weeks
- Height :
- 762μm
- Operating Mode :
- Fundamental
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Additional Feature :
- AT-CUT; TR, 7 INCH
- Drive Level :
- 10 µW
- Height Seated (Max) :
- 0.030 0.75mm
- Operating Temperature :
- -20°C~70°C
- RoHS Status :
- RoHS Compliant
- Physical Dimension :
- L3.2XB2.5XH0.65 (mm)/L0.126XB0.098XH0.026 (inch)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Size / Dimension :
- 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm