FIHMA10C2F
Mfr.Part #
FIHMA10C2F
Stock
24
In Stock :
24
Frequency - Operating :
DC~400Hz
Applications :
Medical
Current :
10A
Operating Temperature :
-40°C~110°C
Inductance :
2mH
Datasheets
FIHMA10C2F
XP Power FIHMA10C2F
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH