EXEN902SM
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
EXEN902SM
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Description
ANT TWO-WAY 902MHZ SM CONN 8.3"
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Termination :
SM
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency (Center/Band) :
902MHz
Factory Lead Time :
7 Weeks
Mounting Type :
Connector Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Bands :
1
Series :
EXE
Antenna Type :
Whip, Straight
Datasheets
EXEN902SM
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SM 902MHz