EXD470TNX
Mfr.Part #
EXD470TNX
Description
RF ANT 491MHZ WHIP STR TNX CONN
EXD
Reach Compliance Code :
Unknown
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Height (Max) :
8.900 226.06mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Range :
470MHz~512MHz
Published :
Termination :
TNX
RoHS Status :
RoHS Compliant
1.5
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency (Center/Band) :
491MHz
Number of Bands :
1
RF/Microwave Device Type :
MOBILE STATION ANTENNA
Packaging :
Bulk
Datasheets
EXD470TNX
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount TNX 491MHz Bulk 8.900 226.06mm