EXD470SMV
Mfr.Part #
EXD470SMV
Description
RF ANT 491MHZ WHIP STR SMV CONN
Termination :
SMV
EXD
Packaging :
Height (Max) :
3.600 91.44mm
Published :
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency (Center/Band) :
491MHz
Frequency Range :
470MHz~512MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
8 Weeks
Datasheets
EXD470SMV
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SMV 491MHz Bulk 3.600 91.44mm