EXD470SMI
Mfr.Part #
EXD470SMI
Description
RF ANT 491MHZ WHIP STR SMI CONN
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Antenna Type :
Whip, Straight
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
8 Weeks
Frequency (Center/Band) :
491MHz
Published :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Range :
470MHz~512MHz
Termination :
SMI
Height (Max) :
3.600 91.44mm
Packaging :
Datasheets
EXD470SMI
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SMI 491MHz Bulk 3.600 91.44mm