EXD450TNX
Mfr.Part #
EXD450TNX
Description
RF ANT 460MHZ WHIP STR TNX CONN
Frequency Range :
450MHz~470MHz
Height (Max) :
3.880 98.55mm
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Termination :
TNX
Frequency (Center/Band) :
460MHz
Factory Lead Time :
6 Weeks
Datasheets
EXD450TNX
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount TNX 460MHz Bulk 3.880 98.55mm