EXD450TN
Mfr.Part #
EXD450TN
Description
RF ANT 460MHZ WHIP STR TNC MALE
Termination :
TNC Male
Frequency (Center/Band) :
460MHz
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Frequency Range :
450MHz~470MHz
Height (Max) :
3.880 98.55mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Datasheets
EXD450TN
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount TNC Male 460MHz Bulk 3.880 98.55mm