EXD450SF
Mfr.Part #
EXD450SF
Description
RF ANT 460MHZ WHIP STR SF CONN
Termination :
SFU
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Height (Max) :
3.880 98.55mm
Frequency (Center/Band) :
460MHz
Frequency Range :
450MHz~470MHz
Datasheets
EXD450SF
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SFU 460MHz Bulk 3.880 98.55mm