EXD450MD
Mfr.Part #
EXD450MD
Description
RF ANT 460MHZ WHIP STR MD CONN
Frequency (Center/Band) :
460MHz
Frequency Range :
450MHz~470MHz
Reach Compliance Code :
Unknown
RF/Microwave Device Type :
MOBILE STATION ANTENNA
Factory Lead Time :
6 Weeks
Termination :
MD
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Bulk
Height (Max) :
3.880 98.55mm
Datasheets
EXD450MD
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount MD 460MHz Bulk 3.880 98.55mm