EXD420KR
Mfr.Part #
EXD420KR
Description
RF ANT 435MHZ WHIP STR KR CONN
RF Antennas
Reach Compliance Code :
Unknown
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency Range :
420MHz~450MHz
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Frequency :
420MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height (Max) :
3.590 91.19mm
Termination :
KR
Frequency (Center/Band) :
435MHz
Connector Mount
RF/Microwave Device Type :
MOBILE STATION ANTENNA
Datasheets
EXD420KR
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount KR 435MHz Bulk 3.590 91.19mm