EXD410TN
Mfr.Part #
EXD410TN
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Package / Case
410
Datasheet
Download
Description
RF ANT 420MHZ WHIP STR TNC MALE
Frequency Range :
410MHz~430MHz
Frequency (Center/Band) :
420MHz
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Termination :
TNC Male
Package / Case :
410
Factory Lead Time :
8 Weeks
Datasheets
EXD410TN
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount TNC Male 420MHz Bulk