EXC406SFU
Mfr.Part #
EXC406SFU
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Package / Case
406
Datasheet
Download
Description
RF ANT 428MHZ WHIP STR SFU CONN
Termination :
SFU
Mounting Type :
Connector Mount
Packaging :
Bulk
Factory Lead Time :
8 Weeks
Frequency Range :
406MHz~450MHz
Whip, Straight
Published :
Frequency (Center/Band) :
428MHz
VSWR :
1.5
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height (Max) :
7.000 177.80mm
Frequency :
450MHz
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Series :
EXC
Height :
177.8mm
Package / Case :
406
Mount :
Chassis Mount
Datasheets
EXC406SFU
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SFU 428MHz Bulk 7.000 177.80mm