EP4CE30F23I7
Mfr.Part #
EP4CE30F23I7
Package / Case
484-BGA
Description
IC FPGA 328 I/O 484FBGA
Number of I/O :
328
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Number of Outputs :
331
Power Supplies :
1.21.2/3.32.5V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Width :
23mm
Length :
23mm
Height Seated (Max) :
2.4mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
220
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage :
1.2V
Terminal Finish :
TIN LEAD
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
30
Voltage - Supply :
1.15V~1.25V