DSC613PE2A-01M2
Mfr.Part #
DSC613PE2A-01M2
Package / Case
6-VFLGA
Description
MEMS CLOCK GEN DUAL 3-OUTPUT SMD
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Voltage - Supply :
1.71V ~ 3.63V
Function :
Enable/Disable
Base Product Number :
D38999/24MC
Current - Supply (Max) :
6.5mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
3 mA
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency - Output 4 :
Frequency - Output 2 :
27MHz
Output :
LVCMOS
Base Resonator :
MEMS
Frequency - Output 1 :
24MHz
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
6-VFLGA
Height :
0.035 (0.89mm)
Frequency - Output 3 :
12MHz
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)