DLP2ADN161HL4L
Mfr.Part #
DLP2ADN161HL4L
Package / Case
0804 (2010 Metric), 8 Lead
Description
CMC 100MA 4LN 160 OHM SMD
Common Mode Chokes
Length :
2mm
Tolerance :
20%
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
Package / Case :
0804 (2010 Metric), 8 Lead
DC Resistance (DCR) (Max) :
3.13Ohm
Resistance :
160Ohm
Impedance @ Frequency :
160Ohm @ 100MHz
Max DC Current :
100mA
Size / Dimension :
0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
Impedance :
160Ohm
Depth :
1.1mm
Current :
100mA
Number of Lines :
4
Rated Voltage :
5V
Test Frequency :
100MHz
Number of Functions :
4
ECCN Code :
EAR99
Physical Dimension :
L2.0XB1.0XH0.82 (mm)/L0.079XB0.039XH0.032 (inch)
Factory Lead Time :
7 Weeks
Termination :
SMD/SMT
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Rated DC :
5V
DC Current :
100mA