DFCH3836MHDJAA-RF1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DFCH3836MHDJAA-RF1
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
7-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
RF FILTER SIGNAL 836MHZ 7SMD
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
RF Filters
Max Operating Temperature :
85°C
Package / Case :
7-SMD, No Lead
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Shielding :
Unshielded
Impedance :
50Ohm
Min Operating Temperature :
-30°C
Size / Dimension :
0.531Lx0.394W 13.50mmx10.00mm
Radiation Hardening :
No
Tolerance :
0.1%
Height (Max) :
0.154 3.90mm
Test Frequency :
836MHz