DF63-5S-3.96C
Mfr.Part #
DF63-5S-3.96C
Description
CONN SOCKET HSG 5POS 3.96MM
Color :
Black
Free Hanging (In-Line)
Reach Compliance Code :
Unknown
Factory Lead Time :
12 Weeks
Pitch :
0.156 3.96mm
Number of Positions :
5
Series :
EnerBee™ DF63
Number of Rows :
1
Mount :
Free Hanging
Socket
ECCN Code :
EAR99
Datasheets
DF63-5S-3.96C
Hirose DF63-5S-3.96C
1 Rows Socket Bulk Black 5 Positions Free Hanging (In-Line) Female Socket Crimp EnerBee™ DF63