DF62P-5EP-2.2C(10)
Mfr.Part #
DF62P-5EP-2.2C(10)
Description
CONN PLUG HSG 5POS 2.20MM
Stock
513
In Stock :
513
Pitch :
0.087 2.20mm
Number of Rows :
2
Depth :
7.3mm
Row Spacing :
0.079 (2.00mm)
Width :
13.5mm
Number of Positions :
5
Panel Mount
ECCN Code :
EAR99
Length :
16.05mm
No SVHC
2 Rows Plug Bulk White 5 Positions Panel Mount Male Pin Crimp DF62 PBT