DF2378RVFQ34WV
Mfr.Part #
DF2378RVFQ34WV
Description
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 144LQFP
Base Part Number :
DF2378
32K x 8
Number of Pins :
144
Factory Lead Time :
24 Weeks
Mount :
Surface Mount
Memory Size :
512kB
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3V~3.6V
Number of I/O :
96
Program Memory Size :
512KB 512K x 8
Published :
Operating Supply Voltage :
3.3V
16-Bit
Access Time :
34 μs
Packaging :
Tray
Frequency :
34MHz