DF2378BVFQ35WV
Mfr.Part #
DF2378BVFQ35WV
Description
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 144LQFP
Stock
410
In Stock :
410
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3V~3.6V
Number of I/O :
96
Data Bus Width :
16b
Frequency :
35MHz
Base Part Number :
DF2378
Mounting Type :
Surface Mount
Memory Size :
512kB
Published :
2009
Factory Lead Time :
20 Weeks
Number of Timers/Counters :
8
Operating Supply Voltage :
3.3V