DF2367VF33V
Mfr.Part #
DF2367VF33V
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
128-BFQFP
Datasheet
Download
Description
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 128QFP
Manufacturer :
Product Category :
Microcontrollers
Operating Temperature :
-20°C~75°C TA
Frequency :
33MHz
Program Memory Type :
Flash
Operating Supply Voltage :
3.3V
Interface :
I2C, IrDA, SCI
Package / Case :
128-BFQFP
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3V~3.6V