DF2148RVTE10V
Mfr.Part #
DF2148RVTE10V
Package / Case
TQFP
Description
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Supply Current-Max :
70mA
yes
Speed :
10 MHz
Power Supplies :
3.3/5V
100
Terminal Pitch :
0.5mm