DEA162450BT-2139A1
Mfr.Part #
DEA162450BT-2139A1
Package / Case
0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Description
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
RF Filters
Insertion Loss :
3dB
Factory Lead Time :
14 Weeks
ROHS3 Compliant
Height (Max) :
0.020 0.50mm
Size / Dimension :
0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
Lifecycle Status :
PRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 1 month ago)
1 (Unlimited)
Bandwidth :
100MHz
Frequency :
2.45GHz Center
Series :
DEA
Packaging :
Cut Tape (CT)
Termination :
SMD/SMT
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
3
Package / Case :
0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Introducing RF Filters TDK Corporation DEA162450BT-2139A1 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Bandwidth:100MHz, Mounting Type:Surface Mount, Number of Pins:3, Package / Case:0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, DEA162450BT-2139A1 pinout, DEA162450BT-2139A1 datasheet PDF, DEA162450BT-2139A1 amp .Beyond RF Filters TDK Corporation DEA162450BT-2139A1 ,we also offer AEQ3055-10, XLF-861+, XHF2-1162+, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.