DD44M0000S/AA
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DD44M0000S/AA
Manufacturer
Positronic
Description
CONN D-SUB HD HOUSING PLUG 44POS
Manufacturer :
Positronic
Product Category :
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
Series :
DD
Subcategory :
D-Sub Connectors
Product Type :
High Density D-Sub Connectors
Product Category :
D-Sub High Density Connectors
RoHS :
Details
Brand :
Amphenol Positronic
Datasheets
DD44M0000S/AA
Positronic DD44M0000S/AA
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS