D601J12S215PQF
- Mfr.Part #
- D601J12S215PQF
- Manufacturer
- C&K
- Description
- SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V
- Manufacturer :
- C&K
- Product Category :
- Dimensions :
- 100 x 100 x 3mm
- Length :
- 100mm
- Thickness :
- 3mm
- Width :
- 100mm
- Datasheets
- D601J12S215PQF
D601J12S215PQF datasheet pdf and Rocker Switches product details from CKS stock available at
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| D6015L | C&K | 6,353 | DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220 |