CY7C0853V-100BBC
Mfr.Part #
CY7C0853V-100BBC
Package / Case
172-LFBGA
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 172FBGA
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Operating Temperature :
0°C~70°C TA
Clock Frequency :
100MHz