CTDLW5BF-191
Mfr.Part #
CTDLW5BF-191
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
SMD COMMON MODE CHOKE
Size / Dimension :
0.197 L x 0.185 W (5.00mm x 4.70mm)
Output Impedance :
190 OHM Ω
Width :
4.7 mm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Rated Current :
5 A
Insulation Resistance-Min :
10 MΩ
Impedance @ Frequency :
190 Ohms @ 100 MHz
Series :
CTDLW5BF
Length :
5 mm
Current Rating (Max) :
5A
Ratings :
Physical Dimension :
L5.0XB4.7XH4.5 (mm)/L0.197XB0.185XH0.177 (inch)
Height (Max) :
0.177 (4.50mm)
DC Resistance (DCR) (Max) :
20mOhm
Rated Voltage :
50 V
HTS Code :
Voltage Rating - DC :
50V
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Height :
4.5 mm
Datasheets
CTDLW5BF-191
Central Technologies CTDLW5BF-191
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD